افشاگری باشگاه سپاهان از جمله عجیب روز جدید

درباره اتفاقات دیدار لغو شده «سپاهان» و «اتحاد» و تصمیم این دیدار مقابل نماینده ایران ابهامات زیادی وجود دارد. مسعود سعیدی، مدیر رسانه ای «سپهون» در کانال خبر، موضوعات قابل تاملی را در این زمینه مطرح کرد.

در دیدار پیش از بازی هیچ مشکلی مطرح نشد

نکته مهم این است که یک روز قبل از بازی جلسه یک مدیر برگزار می شود و اساسی ترین مسائل از جمله رنگ پوشش ها و حرکت اتوبوس تیم مطرح می شود. از مسئول امنیت بازی پرسیدم که آیا چیز دیگری هست، گفتند. تا دو ساعت قبل از بازی هیچ اطلاعیه رسمی به ما داده نشد.

ساعتی قبل از بازی اعلام شد

چند دقیقه قبل از بازی (حدود یک ساعت) در حضور 40 هزار هوادار درخواست هایی داشتند که عملا غیرممکن بود. در مورد رای منتشر شده باید چند کلمه بگویم. باشگاه معتقد است این رای معتبر نیست و ما مراجع قانونی خود را اعلام کرده ایم. اتهاماتی مطرح شده که بی اساس است. ما درخواست ملاقات حضوری کردیم که نماینده قانونی ما بتواند این درخواست را رد کند که رد شد. با توجه به اینکه دوره آزمایشی تا بازی بعدی ما کوتاه بود، درخواست ما این بود که این بازی را انجام دهیم و سپس رای دهیم که پذیرفته نشد.

رفتار ناظران استاندارد نبود

ما هم به دادگاه عالی ورزش و هم به AFC شکایت خواهیم کرد. شرایطی برای لغو مسابقه وجود دارد: اقدامات تروریستی، طوفان، زلزله و سیل. در بازی چند سال پیش ایران و لبنان با وجود بمباران، این بازی در شرایط امنیتی ویژه برگزار شد. این اقدامات ناظر بازی استاندارد نبود. رفتار بازرس درست نبود و موضوع ایمنی نبود. کلیپ کنفدراسیون فوتبال آسیا از ورزشگاه معروف نقش جهان حضور 40 هزار تماشاگر را نشان می دهد و سپس می گوید مسائل امنیتی مطرح شده است. شرایط و پذیرایی خیلی خوب بود.

وکیل AFC نماینده قانونی عربستان بود!

ابهامات هم برای ما سوال بود. وکیلی که از طرف AFC دادخواست داد چطور می تواند نماینده قانونی فدراسیون رقیب ما باشد؟! این تناقضات شگفت انگیز است. اتحادیه دقایقی قبل از اینکه داور اعلام کند بازی لغو شده است ورزشگاه را ترک کرد! این مشکوک است. فراتر از رندی بود. غیرعادی و مشکوک بود. باشگاه مدارک قانونی خود را به شدت پیگیری می کند. از همان لحظه ای که ورزشگاه را ترک کرد، تیم حریف او را تعقیب کرد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانشاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودکلاستیک دولتیفلسطین، کتابنسدی، مهدی رحمتیسازمان کارکنان دولتحقوق معلماننبیل بهویی، پرسپولیسAFC، سپهخونرتبه بندی معلمان