برگزاری بزرگترین کنفرانس صنایع غذایی جهان در گلفود دبی با حضور برندهای مطرح ایرانی

عنوان 20- رویداد گلفود دبی، بزرگترین رویداد سالانه غذا، نوشیدنی و بسته بندی در منطقه، یکی از تاثیرگذارترین نمایشگاه های صنایع غذایی و بزرگترین رویداد صنایع غذایی جهان به شمار می رود.

این رویداد بین المللی سالانه متخصصان، تولید کنندگان، تامین کنندگان و خریداران صنایع غذایی را از سراسر جهان گرد هم می آورد تا آخرین فناوری ها، نوآوری ها، ماشین آلات و تجهیزات مرتبط و همچنین آخرین دستاوردها در تولید و فرآوری را به نمایش بگذارد.

علاوه بر نمایشگاه، این کنفرانس شامل سمینارهای تخصصی و سمینارهای جانبی خواهد بود که در آن کارشناسان مربوطه به طور خاص مسائل و مشکلات پیش روی صنایع غذایی را مورد تجزیه و تحلیل و بحث قرار می دهند و راه حل های جامع ارائه می دهند.

این نمایشگاه همه ساله با حضور کشورهای معروف تولید و بسته بندی مواد غذایی از جمله چین، آلمان، ایالات متحده آمریکا، ایران، فرانسه، ترکیه، ایتالیا، امارات، عربستان سعودی، مصر و هند برگزار می شود.

شرکت های معروف ایرانی مانند گروه صنعتی و تحقیقاتی زر، میهن، زارین صنعت خوشبخت فرخنده، دائیتی، مکنزی، سان اچ، آشنا، آیدین، تکدان، باراکا، لوسی و نادی با شرکت های معروف بین المللی مانند نستله، کوکاکولا، پپسی، مارس، دنون، هاینز، کارگیل و ماندلز اینترنشنال در این نمایشگاه حضوری فعال و پویا دارند.

در این نمایشگاه بهترین برندهای مواد غذایی، نوشیدنی و بسته بندی محصولات خود را در 1600 غرفه عرضه کردند.

انتظار می رود بیش از 40000 بازدید کننده از 150 کشور جهان طی سه روز از Gulfood 2023 بازدید کنند.

یکی از ویژگی های اصلی نمایشگاه امسال، برگزاری کنفرانس فناوری غذایی با سخنرانی رهبران صنعت و فناوری غذایی با محوریت نوآوری های مهندسی و امنیت غذایی، بنگاه های اقتصادی آینده، اکوسیستم های دایره ای، مدل های مالی مرتبط با پایداری و بازارهای نوظهور است./خبری نور

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانشاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودکلاستیک دولتیفلسطین، کتابنسدی، مهدی رحمتیسازمان کارکنان دولتحقوق معلماننبیل بهویی، پرسپولیسAFC، سپهخونرتبه بندی معلمان