شناخت غیرمنتظره این استقلال در روزی جدید مقابل خبرنگاران

تیم «نساجی ایران» در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا مقابل تیم «نوبهاری» ازبکستان با نتیجه سه بر یک شکست خورد و از راهیابی به مرحله نهایی این رقابت ها بازماند. مهدی رحمتی، سرمربی “نساجی” در نشست خبری پس از پایان بازی اظهار داشت: نتیجه بازی در واقع آخرین ضربه ای بود که به دروازه زده شد. آخرین ضربه نیز به کیفیت بازیکن بستگی دارد. مثل بازی های قبل هشت دقیقه دیگر منتظر نشدیم تا اشتباه نکنیم اما دوباره این اتفاق افتاد و دو اشتباه کردیم. با این حال ما فرصت گلزنی داشتیم.

من مقصرم اما به زمان نیاز داریم

وی افزود: نیمه دوم خوبی را پشت سر گذاشتیم اما در شروع نیمه دوم برای ما سخت بود که دوباره اشتباه کنیم. فوتبال جای چاپلوسی و دروغگویی نیست. مقابل قهرمان ازبکستان بازی کردیم، تیمی که سال ها در لیگ ازبکستان عملکرد خوبی دارد. ما یک تیم جوان و در حال رشد هستیم. اشتباهات ما را نگران می کند که تقصیر من است. من باید مسئولیت پذیر باشم اما این تیم به زمان و دو پنجره نقل و انتقالاتی یا حداقل یک پنجره نقل و انتقالاتی نیاز دارد. فکر می کنم به عنوان یک تجربه در لیگ قهرمانان آسیا نباید هدف دیگری جز از دست دادن تجربه داشته باشد.

نسدی سرمربی ادامه داد: واقعا بدشانس بودیم. بازی خارج از خانه با نوبهار را دیدی، امروز دیدی. فکر می کنم نقطه برجسته فرصت از دست رفته ما توپی بود که به شکم آقای عضدی برخورد کرد و به بیرون رفت. بار دیگر می گویم مسئولیت همه چیز بر دوش من است و تمام تلاشم را می کنم تا صنعت نساجی به آنچه که قول داده بودیم برسد.

هر آنچه که هواداران برای گفتن دارند، ما با تمام وجودمان گوش می دهیم

رحمتی در ادامه درباره شعار هواداران ناسیجی علیه او گفت: آنها حق دارند از تیم خود انتظار داشته باشند. شناختی که از هواداران نساجی دارم این است که آنها فوتبال را می فهمند. آنها درک می کنند که تیم تلاش می کند. یک مدل در لیگ و یک مدل در لیگ قهرمانان وجود دارد. اگر فشار لیگ قهرمانان آسیا را تحمل نمی کردیم در لیگ برتر هفتم یا هشتم می شدیم. تنها امروز به دلیل مصدومیت و محرومیت چهار بازیکن ثابت نداشتم. لیست 23 نفره تیم ما را ببینید که چند جوان مازندرانی در تیم ما حضور دارند. طرفداران حق دارند بازیکنان من باید بفهمند برای چه تیمی بازی می کنند. هواداران حق اعتراض دارند و ما هرچه بگویند گوش خواهیم کرد.

به خدا قسم عذرخواهی نمی کنم

وی درباره حمایت خدایان، مالک نصوچی از کادر فنی گفت: او در همه حال پادلو ما بود اما آنچه ما را نگران می کند اشتباهات فردی است. باید در جایی به اشتباهات پایان داد. قبلا هم گفتم اگر در فوتبال ایران پرتو امیدی می بینید کمک کنید تا آن را دنبال کنم. اکنون به چهل سال پیش بازگشته ایم. حالا نساجی و بعد سپخون بازی می کند. من در حال حاضر 30 بازی لیگ دور هستم و همیشه در حال پرواز هستم. یک جا زمین سفت است، یک جای دیگر نرم است. همه اینها بر نتیجه گیری تأثیر می گذارد. به خدا قسم دنبال بهانه نیستم. باز هم قول می‌دهم اگر رگه‌های اشتباهات فردی در جایی پاره شود، رتبه تک رقمی می‌گیریم. این قولی است که در سال اول قراردادم داده بودم.

اگر بازیکنان هم اندازه من احساس مسئولیت کنند، موفق خواهیم شد

سرمربی «ناساچی» در پایان درباره دلایل اشتباهات فردی بازیکنان تیمش توضیح داد: فشار و خستگی دلیل آن است. وقتی بازی می کردم سعی می کردم مشکل را حل کنم. الان هم می گویم مسبب همه این اتفاقات من هستم. بازیکن تحت فشار است. آیا میدان و شرایطی داریم که من هر چهار روز یک بار بازی کنم؟ برو ببین لیست من چقدر در بازی ها تغییر کرده است. من چهار روز دیگر فرصت بازی دارم. من می توانم با آقای هوشمند در لیگ بازی کنم، می توانم با آقای جانملکی در آسیا بازی کنم. حالا «پرسپولیس» و «سپاهون» چون تجربه دارند این مشکل را ندارند. تیمی که با آن بازی کردیم 6 بازیکن خارجی و 3 ملی پوش داشت. آنچه داشتیم ما گروهی از بازیکنان جوان داشتیم که به آنها افتخار می کنیم. نمونه اش مرصاد سیفی بود که به او افتخار می کنم. اگر بازیکنان مانند من احساس مسئولیت کنند، موفق خواهیم شد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانشاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودکلاستیک دولتیفلسطین، کتابنسدی، مهدی رحمتیسازمان کارکنان دولتحقوق معلماننبیل بهویی، پرسپولیسAFC، سپهخونرتبه بندی معلمان