نبیل بهویی در پرسپولیس نمره قبولی گرفت؟ | روز جدید

پس از مصدومیت مرتضی پورعلیگنجی و بازگشت گیورگی گلسیانی، بازیکن گرجستانی تیم «پرسپولیس» در خط هافبک این تیم، بسیاری از پیشکسوتان این باشگاه از حضور گلسیانی در ترکیب «پرسپولیس» در هفته های ابتدایی انتقاد کردند. لیگ.

حضور موفق این بازیکن در تیم پرسپولیس توسط سرمربی این تیم تایید شد. باید توجه داشت؛ در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در دقیقه 75 جورجی گلسیانی پشت یک ضربه ایستگاهی ایستاد و ضربه خود را به گل دوم این تیم تبدیل کرد.

اما سومین اجرای نبیل بهویی در تیم پرسپولیس با حضور او در گروه 11 نفره اصلی همراه بود. نبیل باهویی در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان به جای شهاب زاهدی در خط حمله پرسپولیس شروع به کار کرد و در دقیقه 76 بازی تلاش کرد برای تیمش گلزنی کند اما موفق نشد. این بازیکن پیش از بازی با پرسپولیس در دیدار مقابل پیکان و ملوان به ترتیب 1 و 14 دقیقه برای پرسپولیس به میدان رفت و اکنون مجموع این دقایق برای پرسپولیس به 91 دقیقه رسیده است.

یحیی گل محمدی از نزدیکان کادر فنی تیم «پرسپولیس» از بازی این بازیکن راضی بود و توانایی دوندگی و مبارزه نبیل بهویی را مهمترین ویژگی این بازیکن خواند. لازم به ذکر است؛ این بازیکن سوئدی در چند مرحله نتوانست ضربات آخر را بزند که از دید کادر فنی پنهان نماند.

گفته می شود باهویی شانس زیادی برای حضور در ترکیب اصلی در دیدار مقابل “استقلول” تاجیکستان دارد.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانشاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودکلاستیک دولتیفلسطین، کتابنسدی، مهدی رحمتیسازمان کارکنان دولتحقوق معلماننبیل بهویی، پرسپولیسAFC، سپهخونرتبه بندی معلمان