گاف امنیتی کاخ سفید


آفتاب نیوز :

حساب کاربری متعلق به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا در اینستاگرام اشتباه کرده و عکسی از دیدار وی با گروهی از نیروهای ویژه آمریکایی مستقر در سرزمین های اشغالی منتشر کرده است که چهره این نیروها به طور کامل شناسایی و پنهان نشده است. . .

جو بایدن روز پنجشنبه در پایان سفر خود به سرزمین های اشغالی عکسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد که در آن با سربازان گروه ویژه “نیروهای دلتا” ارتش آمریکا دست داد، در حالی که چهره این نیروها به چشم می خورد. به وضوح قابل مشاهده بودند. . در پی این اشتباه، کارشناسان نظامی و اطلاعاتی آمریکا کاخ سفید را هدف موجی از انتقادات قرار دادند زیرا به هویت سربازان آمریکایی آسیب وارد کرد.

سام اشمیت، تحلیلگر سرویس اطلاعاتی آمریکا با پاک کردن چهره این نیروهای ویژه، این عکس را در صفحه خود در شبکه اجتماعی «ایکس» بازنشر کرد و گفت که این اولین عکسی است که در اینستاگرام چهره آنها مشخص است. گزارش کاخ برای حدود یک ساعت سفید در دسترس بود و “صدها هزار” نفر این تصویر را دیدند، و قبل از اینکه تیم رسانه ای کاخ سفید آن را حذف کنند، در فضای مجازی منتشر شد.

گاف امنیتی جدید کاخ سفید این گاف کاخ سفید با موجی از انتقادات رسانه ها و کارشناسان آمریکایی مواجه شده است و در همین زمینه وب سایت «وان امریکن نیوز» نوشت روابط عمومی دولت بایدن با انتشار عکسی از چهره های خاص اعضای نیروهای ویژه دلتا، هویت و امنیت همه اعضا در خطر است.

کاخ سفید بعداً بابت این موضوع عذرخواهی کرد و سخنگوی کاخ سفید گفت: “به محض اینکه از این موضوع مطلع شدیم، بلافاصله تصویر را حذف کردیم. ما بابت این اشتباه و هر گونه ناراحتی که ممکن است ایجاد کرده باشد عذرخواهی می کنیم.”

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
حقوق بازنشستگانشاد پیمایی، مرضیه برومند، تئاتر عروسکی، جشنواره تئاتر عروسکی مبارک، جشنواره، تئاتر کودکلاستیک دولتیفلسطین، کتابنسدی، مهدی رحمتیسازمان کارکنان دولتحقوق معلماننبیل بهویی، پرسپولیسAFC، سپهخونرتبه بندی معلمان